Nowy Hyundai i30 Wagon. Komfortowy i przestronny.

Nowy i30 Wagon pasuje do Twojego stylu życia. Wygląda oszałamiająco, a przy tym pomieści mnóstwo bagaży i sprzętu, zapewniając Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Nowy Hyundai i30 Wagon. Nadwozie wagon w nowej odsłonie.

Chcesz przestrzeni i elastyczności nadwozia kombi, ale bez żadnych kompromisów dotyczących stylu, komfortu i bezpieczeństwa? Dzięki elegancko zaprojektowanemu nadwoziu, stylistyce wnętrza, przestronności i wielu inteligentnym technologiom, nowy i30 Wagon sprawi, że każda podróż będzie przyjemnością.

  1. Nowy Hyundai i30 Wagon, widziany z przodu

    Wyrazisty wygląd.

    Nowy i30 Wagon to zupełnie nowy poziom stylu w tej klasie. Piękne proporcje i niepowtarzalny styl wyróżniają go wśród innych aut kombi.

  2. Ekran dotykowy w nowym Hyundaiu i30 Wagon pokazujący system nawigacji.

    Inteligentne systemy bezpieczeństwa.

    Oprócz praktyczności i osiągów i30 Wagon oferuje również najnowsze technologie bezpieczeństwa. Zrelaksuj się, wiedząc, że Twoja podróż będzie zawsze wygodna i bezpieczna.

  3. Nowy Hyundai i30 Wagon, widziany z tyłu

    Stworzony do wszechstronności.

    Przestronne wnętrze nowego i30 Wagon zostało zaprojektowane tak, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz do pracy, zabawy i innych zadań.

    1. Silnik benzynowy w nowym Hyundaiu i30 Wagon

      Niezawodna wydajność.

      Nowoczesne układy napędowe sprawdzą się zarówno na długich trasach, jak i krótkich przejażdżkach – bezstresowa jazda gwarantowana.

    2. Hyundai SmartSense

      Bezpieczeństwo.

      Nasze zaawansowane układy wspomagania jazdy obejmują teraz cztery nowe funkcje, zapewniając większe bezpieczeństwo dla Ciebie i tych, których kochasz.

    3. 10.25-calowy ekran w nowym Hyundaiu i30 Wagon

      Łączność.

      Aplikacja Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami samochodu za pomocą telefonu i poleceń głosowych. Usługi Hyundai LIVE dostarczają informacje w czasie rzeczywistym o ruchu drogowym, miejscach parkingowych i innych aspektach podróży.

      Nowy Hyundai i30 Wagon N Line, widziany z przodu

      Nowy i30 Wagon N Line.

      Po raz pierwszy dynamiczna wersja N Line jest teraz dostępna dla i30 Wagon. Dobrej zabawy.

      5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

      Jak każdy Hyundai, nowy i30 Wagon jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

      Kobieta w czerwonym swetrze wychylająca się z nowego Hyundaia i30
      Hyundai 5 Year Unlimited Mileage Warranty label.