Kontakt

Wybierz salon

Bednarczyk

ul. Sikorskiego 118

41-809 Zabrze

Zobacz więcej

Bednarczyk

ul. Sikorskiego 118

41-809 Zabrze

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
SALON
Pn-Pt: 9.00-18.00
Sob: 9.00-15.30
salon@hyundai.zabrze.pl

SERWIS
Pn-Pt: 8.00-18.00
Sob: 8.00-15.30
serwis@hyundai.zabrze.pl

UBEZPIECZENIA
Pn-Pt: 8.00-16.00
Sob: Tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział Sprzedaży - Samochody Nowe

 

Pn-Pt: 9.00-18.00

Sob: 9.00-15.30

 

Agata Dziedowicz
Agata Dziedowicz

Dyrektor Sprzedaży

e-mail: agata.dziedowicz@hyundai.zabrze.pl

Łukasz Witkowski
Łukasz Witkowski

Kierownik działu Sprzedaży

tel. (32) 275-12-47 wew. 105
e-mail: lukasz.witkowski@hyundai.zabrze.pl

Aleksandra Kubas
Aleksandra Kubas

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

tel. (32) 275-12-47 wew. 107
e-mail: aleksandra.kubas@hyundai.zabrze.pl

Joanna Bogus
Joanna Bogus

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. (32) 275-12-47 wew. 104
e-mail: joanna.bogus@hyundai.zabrze.pl

Magdalena Ferlejko
Magdalena Ferlejko

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. (32) 275-12-47 wew. 118
e-mail: magdalena.ferlejko@hyundai.zabrze.pl

Dział Serwisu

 

Pn-Pt: 8.00-18.00

Sob: 8.00-15.30

 

Łukasz Gorzelak
Łukasz Gorzelak

Dyrektor Serwisu

e-mail: lukasz.gorzelak@hyundai.zabrze.pl

Paulina Kozieł
Paulina Kozieł

Kierownik działu Serwisu

tel. (32) 275 12 47 wew. 112
e-mail: paulina.koziel@hyundai.zabrze.pl

Mariusz Walerych
Mariusz Walerych

Asystent Serwisu

tel. (32) 275-12-47 wew. 113
e-mail: mariusz.walerych@hyundai.zabrze.pl

Dział Części

 

Pn-Pt: 8.00-18.00

Sob: 8.00-15.30

 

Dariusz Działowski
Dariusz Działowski

Specjalista ds. części zamiennych

tel. (32) 275 12 47 wew. 114
e-mail: dariusz.dzialowski@hyundai.zabrze.pl

Marketing i Ubezpieczenia

 

Pn-Pt: 8.00-16.00

Sob: Tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

 

Joanna Dębska
Joanna Dębska

Specjalista ds. Marketingu i Ubezpieczeń

tel. 32 275 12 47 wew. 106
e-mail: joanna.debska@hyundai.zabrze.pl